tdi-poradna

Poradenství v oblasti výstavby a rekonstrukcí budov

Výstavba či rekonstrukce pozemních staveb je velmi širokým pojmem v oblasti technologického řešení stavebních konstrukcí, technologií pro provoz budov až po jejich údržbu, sanace či úpravy. V tomto ohledu je vždy velmi důležité umět zaujmout vůči dané problematice správný postoj ve vztahu k zamýšleným investicím a s tím spojeným opatřením.

Poradenství je objektivní a nezávislé

V tomto ohledu je poradenství prvním z pilířů naší odborné činnosti, kterou zastávají naši techničtí specialisté na pozemní stavby pro všechny investory, kteří stojí o odborný a objektivní pohled na jejich investiční záměr a míru celkového technického řešení.
V rámci poradenství řešíme analýzu potřeb investora, technické řešení projektů, jejich správnost a propracovanost v detailech pro provedení stavby až po celkové zhodnocení technického stavu již existujících nemovitostí pro případnou revitalizaci.

Pomůžeme Vám ochránit Vaše investice

Cílem naší práce je ochránit zájmy investora, aby nebyl vtažen do mnohdy nesmyslného technologického řešení projektů, které mohou být zbytečně komplikované či investičně náročné. Vzhledem k tomu, že zastupujeme investora i při návazných službách v rovině TDI, je poradenství službou, která se prolíná veškerými dalšími službami realizovanými pro investora.

Máte-li zájem o nezávaznou schůzku či konzultaci Vašeho investičního záměru, neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme svůj názor na Váš záměr.